NABÍDKA |  CENÍK | VÝPRODEJ | O NÁS |  KONTAKT |  FOTOGALERIE OBCHODU
O nás

Vážení zákazníci!

Naše maloobchodní prodejna je zaměřena na prodej veškerého sportovního sortimentu renomované rakouské firmy HEAD. Distribucí těchto produktů ( sjezdové lyžování ,oblečení , tenis,squash )se zabýváme od roku1994. Proč právě HEAD a jen jedna značka? Zastáváme názor,že je nejlepší dělat jednu značku “pořádně“, než několik “mizerně“.Mnoho firem dnes nabízí velice široký sortiment modelů pro několik sportovních odvětví – HEAD vyrábí např. cc. 30 základních modelů sjezd.lyží, 40 modelů tenisových raket …Tudíž je takřka nemožné znát detailně produkty několika značek a tím i kvalifikovaně zákazníkovi poradit.Sami máme osobní zkušenost , že v  některých sportovních supermarketech prodejce neví o nabízeném zboží vůbec nic a nedokáže podat zákazníkovi ani základní informace o produktu . Také není dobré, když si prodejce o produktech přečte jen něco v katalogu. Je nutno jednotlivé modely osobně vyzkoušet – otestovat je a prověřit v akci.Jedině tak je možné zákazníkovi správně odborně poradit, vybrat nejvhodnější model,který odpovídá nejlépe jeho schopnostem a docílit tak jeho maximální spokojenosti . Na prodejně máme k dispozici kompletní testovací kolekci tenisových raket , které si zákazník může vyzkoušet na nedalekém tenisovém kurtu . Na požádání je i možnost uspořádat „ testovací den tenisových raket“ v některém tenisovém klubu .

Dále každoročně testujeme ve francouzských a rakouských střediscích nové kolekce sjezdových lyží ,kde si je mohou zdarma zapůjčit naši zákazníci na testovací jízdy. Dokážeme pak poradit,protože víme, jak se daný model chová na sjezdovce v praxi.

Teď se vrátíme k tomu, proč právě značka HEAD? Hovoří za ně výsledky i naše osobní zkušenost s jejich produkty. HEAD je světovým lídrem v zavádění nejpokrokovějších technologií .Sjezdové lyže ve všech SKI testech mnoho let sbírají jen ta nejvyšší ocenění – zvláštní ohodnocení VIP se pro ně stalo pravidlem . Tenisové rakety patří k nejprodávanějším u nás i ve světě a hovoří za ně výsledky na okruhu ATP ( z prvních 120 hráčů na okruhu hraje 33 s raketou HEAD – 1.místo ) .

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete mile překvapeni jak výběrem sortimentu, tak i ochotou a kvalifikovaností našeho prodeje.

HEAD Sport Hanč, tel.: +420 607 935 071 , +420 602 566 681, e-mail: info@headsporthanc.cz